Tlenek Węgla - CO

Oferowane urządzenia do pomiaru tlenku węgla stanowią podstawowe wyposażenie pracowników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obiektów oraz tych, którzy są narażeni na przebywanie w miejscach zagrożonych występowaniem tego niebezpiecznego gazu. Sprzęt marki Nanosens korzysta z najnowszych zdobyczy techniki, co daje gwarancję dokładnych pomiarów oraz szybkiego działania.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, oferujemy mierniki i detektory tlenku węgla o odmiennych parametrach technicznych. Większość dostępnych modeli można dopasować do specyficznych potrzeb użytkowników. Takie rozwiązanie sprawia, że mogą z nich korzystać przedstawiciele rozmaitych branż.

Proponowane urządzenia do pomiaru tlenku węgla nie wymagają od użytkownika żadnej specjalistycznej wiedzy w zakresie obsługi. Informacje są wyświetlane na dużym, podświetlanym wyświetlaczu, który gwarantuje czytelność w każdych warunkach pracy. Za wyjątkowo wysoką trwałość odpowiadają szczelne i solidnie wykonane obudowy.

Przejdź do góry
Kliknij i zadzwoń