Analizatory Biogazu

Analizator biogazu to urządzenie pomiarowe umożliwiające w sposób ciągły lub cykliczny pomiar wybranych gazów znajdujących się w biogazie.

Podstawowymi urządzeniami w naszej ofercie, które pomagają optymalizować i kontrolować proces produkcji czystej energii są analizatory biogazu z serii BIOTEX, które występują w trzech wersjach: analizator biogazu jednopunktowy BIOTEX SINGLEPOINT, analizator biogazu wielopunktowy BIOTEX MULTIPOINT i analizator biogazu BIOTEX XL z ciągłą analizą składników mieszaniny gazowej. Urządzenia spełniają wymagania dyrektywy ATEX, dzięki czemu, jako jedne z niewielu można bezpiecznie stosować w strefach zagrożenia wybuchem.

Charakterystyczną cechą oferowanych analizatorów biogazu jest ich bezobsługowy charakter. Urządzenia z serii SINGLEPOINT oraz MULTIPOINT nie wykorzystują żadnych wymiennych filtrów, a ponadto po każdym pomiarze przeprowadzane jest automatyczne kondycjonowanie czujników, dzięki czemu znacznie wydłuża ich trwałość.

Dostarczamy również przenośne analizatory biogazu serii DP-27 BIO i DP-28 BIO, które służą do incydentalnych kontroli biogazu lub gazu wysypiskowego, gdy istnieje potrzeba dokonywania pojedynczych lub okresowych pomiarów ich parametrów. Analizatory gazów z tej kategorii sprawdzają się znakomicie w każdych warunkach pracy. Z uwagi na szerokie możliwości konfiguracyjne, bez kłopotu dopasujesz działanie urządzenia do swoich potrzeb.

Przejdź do góry
Kliknij i zadzwoń