Analizatory gazów

Zapoznaj się z naszą ofertą na analizatory gazów procesowych, posiadamy gotowe rozwiązania pod różne aplikacje i zastosowania oraz z chęcią wyprodukujemy urządzenie pod Twoje potrzeby.

Podstawowymi urządzeniami w naszej ofercie, które pomagają optymalizować i kontrolować proces produkcji czystej energii są analizatory biogazu z serii BIOTEX, które występują w dwóch wersjach: analizator wielopunktowy BIOTEX MULTIPOINT i analizator BIOTEX XL z ciągłą analizą składników mieszaniny gazowej. Urządzenia spełniają wymagania dyrektywy ATEX, dzięki czemu, jako jedne z niewielu można bezpiecznie stosować w strefach zagrożenia wybuchem.

Charakterystyczną cechą oferowanych analizatorów biogazu jest ich bezobsługowy charakter. Urządzenia z serii MULTIPOINT nie wykorzystują żadnych wymiennych filtrów, a ponadto każdy pomiar jest zwieńczany tzw. kondycjonowaniem czujników, co znacznie wydłuża ich trwałość.

Dostarczamy również przenośne analizatory serii DP-27 BIO i DP-28 BIO, które służą do incydentalnych kontroli biogazu lub gazu wysypiskowego, gdy istnieje potrzeba dokonywania pojedynczych lub okresowych pomiarów ich parametrów. Analizatory gazów z tej kategorii sprawdzają się znakomicie w każdych warunkach pracy. Z uwagi na szerokie możliwości konfiguracyjne, bez kłopotu dopasujesz działanie urządzenia do swoich potrzeb.

Na potrzeby analizy innych mieszanin gazowych lub gazów procesowych produkujemy analizatory GAN skonfigurowane pod potrzeby odbiorcy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi zaletami oferowanymi przez nasze analizatory biogazu.