kontrola MAP

W naszej ofercie znajdą Państwo laboratoryjne analizatory składu atmosfery ochronnej w opakowaniach spożywczych MAP pozwalające kontrolować jakość mieszaniny.

Dla przemysłu spożywczego oferujemy laboratoryjne analizatory składu atmosfery ochronnej DP-28 MAP, pozwalające na wybiórczą, szybką kontrolę jakości i szczelności opakowań spożywczych. Analizatory pozwalają na kontrolę zawartości dwutlenku węgla i resztkowego tlenu.

Działanie analizatora atmosfery ochronnej MAP jest bardzo proste. Wystarczy przykleić filtr uszczelniający do opakowania, zainstalować w nim igłę i już można cieszyć się szczegółowym pomiarem. Dużą zaletą naszych urządzeń jest to, że uzyskiwane wyniki są automatycznie zapisywanie w pamięci analizatora.

Proponowany analizator atmosfery ochronnej MAP sprawdza się znakomicie nie tylko w branży spożywczej, ale także w laboratoriach i przemyśle farmaceutycznym. Aby dokonać rzetelnego pomiaru, wystarczy zaledwie 15ml objętości próbki gazowej. Takie rozwiązanie sprawia, że urządzenie współpracuje doskonale praktycznie w każdym opakowaniem dostępnym na rynku.

Oprócz intuicyjnej i prostej obsługi, analizator atmosfery ochronnej MAP marki Nanosens zaskakuje również niezwykłą szybkością działania. Pomiar jest wykonywany w ciągu 15 sekund, dzięki czemu urządzenie jest niezastąpione w przypadku wyrywkowej kontroli opakowań spożywczych w przedsiębiorstwie. Sprawdź, jakie jeszcze korzyści wynikają z wykorzystania naszych analizatorów atmosfery ochronnej MAP i przekonaj się, że urządzenia Nanosens to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

Przejdź do góry
Kliknij i zadzwoń