Detektory gazów

Zapoznaj się z naszą ofertą na urządzenie do detekcji gazów, posiadamy gotowe rozwiązania w postaci detektorów gazów pod różne aplikacje. Detektory gazów naszej produkcji są małe, poręczne, łatwe w stosowaniu i trwałe w eksploatacji.

Urządzenia z serii DP-30 są najprostszymi detektorami gazów, które oferują wykrywanie przekroczeń progów alarmowych dla substancji toksycznych, wybuchowych oraz kontrolują poziom tlenu.
Zapewniają skuteczną ochronę życia i zdrowia poprzez: intuicyjną interpretacje wyników, proste komunikaty alarmowe, potrójną sygnalizację: dźwiękową, akustyczną i optyczną, pamięć zdarzeń, długą praca na baterii, wytrzymałą obudowę.

Proponowane detektory gazów sprawdzają się znakomicie wszędzie tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo związane z ulatnianiem się szkodliwych lub toksycznych gazów. Urządzenia z tej kategorii cieszą się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców z różnych branż. Są niezastąpione w zakładach komunalnych oraz przemysłowych, a także magazynach przeznaczonych do składowania substancji niebezpiecznych.

Inwestując w czujnik gazu z naszej oferty, zyskasz pewność, że Twoi pracownicy zostaną błyskawicznie poinformowani o potencjalnym niebezpieczeństwie. Niewątpliwą zaletą proponowanych urządzeń jest łatwa obsługa, która decyduje o tym, że nawet mniej doświadczeni użytkownicy nie będą mieli kłopotów z wykryciem zagrożenia. Oferowane detektory gazów są przystosowane do niezawodnej pracy, w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z parametrami poszczególnych urządzeń.

Przejdź do góry
Kliknij i zadzwoń