Mierniki gazów

Mierniki jednogazowe lub wielogazowe z serii DP-25 wykrywają i mierzą selektywnie konkretne, wybrane przez klienta substancje gazowe. Mogą mierzyć do sześciu substancji jednocześnie, w różnych zakresach z wybranymi progami alarmowymi, zarówno w sposób dyfuzyjny, jak i wymuszony z użyciem ręcznej pompki gazu. Najbardziej zaawansowane i zapewniające precyzyjne pomiary na poziomie laboratoryjnym są mierniki gazów z serii DP-24. Dzięki zaawansowanej elektronice zapewniają pomiar gazu z rozdzielczością do pojedynczych wartości ppb. Mogą współpracować z szeroką gamą czujników elektrochemicznych, podczerwonych, fotojonizacyjnych PID, pelistorowych, półprzewodnikowych czy termokonduktacyjnych.

Każdy miernik gazu dostępny w naszym asortymencie charakteryzuje się wysoką ergonomią obsługi. Czytelny wyświetlacz z podświetleniem oraz odpowiednio rozmieszczone przyciski, decydują o tym, że codzienna eksploatacja urządzenia nie przysparza żadnych problemów. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na miernik wielogazowy, czy jednogazowy, możesz mieć pewność, że będzie on doskonale spełniał swoje zadanie. Nasz asortyment powstał z myślą o różnorodnych potrzebach odbiorców, dlatego oferujemy urządzenia o odmiennym przeznaczeniu oraz zróżnicowanych właściwościach technicznych.

Jeśli chcesz mieć pewność, że pomiar gazu w Twoim miejscu pracy będzie dokładny, inwestycja w urządzenia Nanosens to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Sprawdź, jakie mierniki możemy Ci aktualnie zaproponować i wybierz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Przejdź do góry
Kliknij i zadzwoń