Ozon - O3

Oferowane urządzenia do pomiaru ozonu korzystają z mikroprocesorowego systemu rejestracji i monitorowania gazów, który gwarantuje szybkie i rzetelne pomiary niezależnie od sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz sprzęt był maksymalnie przyjazny użytkownikom. Czytelny wyświetlacz, kompaktowe rozmiary oraz łatwa obsługa decydują o tym, że coraz więcej Klientów decyduje się postawić na mierniki ozonu marki Nanosens.

Warto zaznaczyć, że urządzenia z tej kategorii nie ograniczają się wyłącznie do pomiaru stężenia ozonu. Z uwagi na bogatą funkcjonalność umożliwiają one identyfikację kilku substancji jednocześnie. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na ciągłym monitorowaniu stanu powietrza, czy potrzebujesz urządzenia do pomiaru ozonu przeznaczonego do wyrywkowych kontroli, z pewnością znajdziesz u nas odpowiedni sprzęt.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z właściwościami mierników ozonu Nanosens. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. W razie pytań dotyczących wyboru odpowiedniego sprzętu, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Przejdź do góry
Kliknij i zadzwoń