wykrywanie wycieków

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednio szybkie wykrywanie wycieków gazów jest bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa osób znajdujących się w obiekcie. W lokalizacji źródła awarii bardzo pomocny okaże się z pewnością wysokiej klasy miernik i detektor nieszczelności. Urządzenia marki Nanosens są produkowane na bazie nowoczesnych podzespołów oraz wykorzystają najnowsze dostępne technologie związane z wykrywaniem toksycznych oraz wybuchowych substancji.

Oferowane mierniki i detektory nieszczelności zostały stworzone z myślą o szerokim zakresie zastosowań. Dzięki nim, sprawnie wykryjesz zagrożenie wynikające z ulatniania się różnego rodzaju gazów. Ich lista obejmuje wodór, metan, propan, butan, amoniak, siarkowodór, węglowodory palne, a także tlenek węgla. Za sprawą tak uniwersalnego charakteru, miernik i detektor nieszczelności Nanosens sprawdza się znakomicie w różnorodnych miejscach.

Urządzenie jest dostępne w wersji z giętką szyjką, która znacznie ułatwia wykrywanie wycieków w trudno dostępnych miejscach, a także z wysuwaną lancą na kablu umożliwiającą dokonywanie pomiarów na wysokości. Decydując się na miernik i detektor nieszczelności z oferty Nanosens, bez kłopotu dopasujesz go do swoich indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką naszych urządzeń. Jesteśmy przekonani, że bez względu na to, w jakiej branży działasz, będziesz w pełni zadowolony z funkcjonowania oferowanych mierników.

Przejdź do góry
Kliknij i zadzwoń